Kontakta oss

Vill du anmäla ett fel i din lägenhet? På Mina sidor kan du snabbt och enkelt skapa ett ärende – dygnet runt.

Huvudkontor:
Lunnavägen 4,  449 14 Alafors

Växel nr:
0303-740600
Jourtelefon:

Vid akuta fel efter kontorstid kan vi nås på 0303-741200

Fjärrsupport

Följ länken och ladda ner TeamViewer

Administration

 
et|icon_id|

Emris Olsson

Ägare
emris@svenskastenhus.se

Mattias Olsson

VD
Mattias@svenskastenhus.se

et|icon_id|

Madeleine Rennerman

Ekonomi & Löneadministratör
madeleine@svenskastenhus.se

et|icon_id|

Lotta Johannesson

Uthyrning
ann-charlotte@svenskastenhus.se

Bygg

 
et|icon_id|

Bengt Landin

Byggledare
bengt@svenskastenhus.se
et|icon_id|

Katharina Bodén

Projektledare
katharina.boden@svenskastenhus.se

et|icon_id|

Clas Andersson

Platschef
clas.a@svenskastenhus.se
et|icon_id|

Sten Eriksson

Arbetsledare
sten.e@svenskastenhus.se

Förvaltning

 
et|icon_id|

Torbjörn Thorbjörnson

Drift & Underhållsanvarig
torbjorn@svenskastenhus.se
et|icon_id|

Peter Jonsson

Fastighetsskötare – Skaraborg
peter.j@svenskastenhus.se
et|icon_id|

Göran Persson

Drifttekniker
goran@svenskastenhus.se
et|icon_id|

Anders Frisk

Drifttekniker
anders.frisk@svenskastenhus.se
et|icon_id|

Ljubisa Durovic

Drifttekniker
ljubisa@svenskastenhus.se