fbpx

Kontakta oss

Vill du anmäla ett fel i din lägenhet? På Mina sidor kan du snabbt och enkelt skapa ett ärende – dygnet runt.

Huvudkontor:
Lunnavägen 4,  449 14 Alafors

Växel nr:
0303-740600
Jourtelefon:

Vid akuta fel efter kontorstid kan vi nås på 0303-741200

Fjärrsupport

Följ länken och ladda ner TeamViewer

Administration

 

Emris Olsson

Ägare
emris@svenskastenhus.se

Mattias Olsson

VD
Mattias@svenskastenhus.se

Jason King

Ekonomiansvarig
jason@svenskastenhus.se

Lotta Johannesson

Uthyrning
ann-charlotte@svenskastenhus.se

Bygg

 

Bengt Landin

Byggledare
bengt@svenskastenhus.se

Katharina Bodén

Projektledare
katharina.boden@svenskastenhus.se

Clas Andersson

Platschef
clas.a@svenskastenhus.se

Sten Eriksson

Arbetsledare
sten.e@svenskastenhus.se

Förvaltning

 

Torbjörn Thorbjörnson

Drift & Underhållsanvarig
torbjorn@svenskastenhus.se

Peter Jonsson

Fastighetsskötare – Skaraborg
peter.j@svenskastenhus.se

Göran Persson

Drifttekniker
goran@svenskastenhus.se

Carina Kristiansen

Drifttekniker
carina.kristiansen@svenskastenhus.se

Ljubisa Durovic

Drifttekniker
ljubisa@svenskastenhus.se